Air Agencies Holland BV

APG Agencies
Maatschappij: APG Air Agencies
Adres: Flamingoweg 9 kamer 280

Postcode: 1118 EE
Plaats: schiphol
Telefoon: 020 316 1960
Fax: 020 316 1999
Email: sales@APG-airagencies.com
Url: www.apg-airagencies.com

Sales en Marketing supervisor Dimitra Tsaoussi

vertegenwoordiging luchtvaartmaatschappijen in het Caribisch Gebied, Zuid Amerika Afrika, Europa Midden Oosten en het Verre Oosten/Australie

Contact info per airline

Airlines Sales Code Prefix Telefoonnummer E-mail

1. Aigle Azur ZI ZI 439 020 - 316 1924 aigleazur@airagencies.nl

2. Air Madagascar MD 258 020 - 316 1927 airmadagascar@airagencies.nl

3. Cyprus Airways CY 048 020 - 316 1965 cyprusairways@airagencies.nl

4. Estonian Air OV 960 020 - 316 1931 estonianair@airagencies.nl

5. Etihad Airways EY 607 020- 316 1955 etihad@apg-nederland.nl

6. Georgian Airways A9 606 020 - 316 1966 georgianairways@airagencies.nl

7. Heli Air Monaco YO 747 020 - 316 1934 heliairmonaco@airagencies.nl

8. Hong Kong Airlines HX 851 020 - 316 1938 hongkongairlines@airagencies.nl

9. Lao Airlines QV 627 020 - 316 1952 laoairlines@airagencies.nl

10. Malmo aviation TF 276 020 - 316 1926 malmoaviation@airagencies.nl

11. Meridianafly IG 191 020 - 316 1920 meridiana@airagencies.nl

12. Philippine Airlines PR 079 020 - 316 1929 pal@airagencies.nl

13. Royal Brunei Airlines BI 672 020 - 316 1935 royalbrunei@airagencies.nl

14. Rossiya FV 195 020 – 316 1975 Rossiya@airagencies.nl

15. SBA Airlines S3 249 020 - 316 1950 sba@airagencies.nl

16. TRIP Linhas Aéreas T4 661 020- 316 1964 trip@airagencies.nl

17. Tunisair TU 199 020 - 316 1959 tunisair@airagencies.nl

18. Uzbekistan Airways HY 250 020 - 316 1951 uzbekistan@airagencies.nl

19. Welcome Air 2W 227 020 - 316 1922 welcomeair@airagencies.nl



Airlines Ticketbalie

20. Air Astana 020 - 316 1945

21. Air Baltic 020 - 316 1932 airbaltic@airagencies.nl

22. Estonian Air OV 960 020 - 316 1931 estonianair@airagencies.nl

23. Cyprus Airways CY 048 020 - 316 1965 cyprusairways@airagencies.nl

24. Tunisair TU 199 020 - 316 1959 tunisair@airagencies.nl

25. Aeroflot 020 – 627 0561 pax@airagencies.nl (alleen voor particulieren)

26. El Al 020 – 316 1945 pax@airagencies.nl (alleen voor particulieren)

27. Rossiya FV 195 020 – 316 1975 Rossiya@airagencies.nl

28. Georgian Airways A9 606 020 - 316 1966 georgianairways@airagencies.nl

29. Bulgarian Air 020 – 316 1945 pax@airagencies.nl (alleen voor particulieren)






 

Nieuws

PASRA Nieuws