Air Agencies Holland BV


APG Agencies
Maatschappij: APG Air Agencies
Adres: Flamingoweg 9 kamer 130
Postcode: 1118 EE
Plaats: Schiphol
Telefoon: 020 316 1960
Fax: 020 316 1999
Email: sales@APG-airagencies.com


Vertegenwoordiging luchtvaartmaatschappijen in Zuid Amerika, Afrika, Azië, Europa, Midden Oosten en het Verre Oosten/Australië

Contact info per airline

Airlines Sales Code Prefix Telefoonnummer E-mail

1.      Aigle Azur ZI ZI 439 020 - 316 1924 aigleazur@airagencies.nl

2.      Air Madagascar MD 258 020 - 316 1927 airmadagascar@airagencies.nl

3.      Cyprus Airways CY 048 020 - 316 1965 cyprusairways@airagencies.nl

4.      Estonian Air OV 960 020 - 316 1931 estonianair@airagencies.nl

5.      Georgian Airways A9 606 020 - 316 1966 georgianairways@airagencies.nl

6.      Heli Air Monaco YO 747 020 - 316 1934 heliairmonaco@airagencies.nl

7.      Hong Kong Airlines HX 851 020 - 316 1938 hongkongairlines@airagencies. nl

8.      Lao Airlines QV 627 020 - 316 1952 laoairlines@airagencies.nl

9.      Malmo aviation TF 276 020 - 316 1926 malmoaviation@airagencies.nl

10.   Meridiana IG 191 020 - 316 1920 meridiana@airagencies.nl

11.   Philippine Airlines PR 079 020 - 316 1929 pal@airagencies.nl

12.   Royal Brunei Airlines BI 672 020 - 316 1935 royalbrunei@airagencies.nl

13.   SBA Airlines S3 249 020 - 316 1950 sba@airagencies.nl

14.   Tunisair TU 199 020 - 316 1959 tunisair@airagencies.nl

15.   Xiamen Air MF 731 020 – 3161957 xiamenairlines@airagencies.nl

16.   Hunnu Air MR 861 020 – 3161958 hunnuair@airagencies.nl

17.   Rwandair WB 459 020 – 3161974 rwandair@airagencies.nl



Airlines Ticketbalie

20. Air Astana 020 - 316 1945

23. Cyprus Airways CY 048 020 - 316 1965 cyprusairways@airagencies.nl

24.
Tunisair TU 199 020 - 316 1959 tunisair@airagencies.nl

25. Aeroflot 020 – 627 0561 pax@airagencies.nl (alleen voor particulieren)

26. El Al 020 – 316 1945 pax@airagencies.nl (alleen voor particulieren)

28. Georgian Airways A9 606 020 - 316 1966 georgianairways@airagencies.nl

29. Bulgarian Air 020 – 316 1945 pax@airagencies.nl (alleen voor particulieren)



 

Nieuws

PASRA Nieuws